Aktovka obsahuje 0 položek.

Zlín

Apartmány U Bodláků

Apartmány U Bodláků
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Alena Bodláková
Ulice: 
Drnovice 114
Město: 
Újezd u Valašských Klobouk
PSČ: 
763 25
Mobil: 
+420603154137
E-mail: 
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
8
Last Moment
Last Moment: 
Last Moment?
Datum od: 
13 Březen 2014 (Celý den)
Datum do: 
30 Duben 2014 (Celý den)
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našich apartmánů. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a plné vybavení apartmánů. Stravování můžete zvolit vlastní, nebo v našem pohostinství.

Obecný popis: 

Apartmány Bodlákovi sídlí uprostřed malebného prostředí Vizovických vrchů, nacházejícího se v jižní části Valašska, naše okolí nabízí nezpočet možností vyžití pěší turistiky, cykloturistiky, kulturních památek, koupání a jiného vyžití dokonale přizpůsobené k tomu, aby si každý mohl vybrat jemu milý způsob relaxace k načerpání nových sil.

Typy na výlety: 
Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
180Kč
Osoba/noc: 
200Kč
Poznámka: 

1 - 4 noci - 200,- Kč/ noc a osoba

5 a více nocí - 180,- Kč/ noc a osoba

Fotogalerie
Apartmány U Bodláků
Apartmány U Bodláků
Apartmány U Bodláků
Apartmány U Bodláků
Apartmány U Bodláků
Apartmány U Bodláků

Místo

Zlín

je průmyslově podnikatelským centrem střední Moravy. Historie sahá do středověku, první písemná zmínka pochází z roku 1322. Důležitým mezníkem zlínské historie bylo založení obuvnické firmy Baťa v roce 1894. Díky rychlému růstu a prosperitě firmy se stal Zlín v meziválečném období moderním městským centrem.

Fotogalerie
Zlín

Zámek Lešná

uprostřed zoologické zahrady Zlín stojí zámek Lešná. Zámek pochází z let 1890. V expozici zámku se nachází několik tisíc historických sbírkových předmětů. Zoologická zahrada, ke které patří i zámek Lešná se rozprostírá na 50 hektarech a chová cca 220 druhů zvířat a 220 druhů vzácných dřevin.
Otevírací doba: duben: sobota, neděle, svátky 9 - 16h, květen - září: úterý - pátek 9 - 16h, sobota, neděle, svátky 9 - 17h, říjen: sobota, neděle, svátky 9 - 16h.

Fotogalerie
Zámek Lešná

Zámek Vizovice

v době dostavby tj. v 2. polovině 18. stol. patřil mezi nejhonosnější sídla šlechty u nás. Dochovalo se mnoho nábytku a obrazových galerií, bohaté interiéry jsou zařízeny ve stylu baroko a rokoko. Návštěvníkům je k dispozici většina prostorů zámku. Součástí areálu je i zámecká zahrada ve francouzském a anglickém stylu s plastikami.

Fotogalerie
Zámek Vizovice

Zlín

Zlín je průmyslově podnikatelským centrem střední Moravy. Historie sahá do středověku, první písemná zmínka pochází z roku 1322. Důležitým mezníkem zlínské historie bylo založení obuvnické firmy Baťa v roce 1894. Díky rychlému růstu a prosperitě firmy se stal Zlín v meziválečném období moderním městským centrem.

Fotogalerie
Zlín
Syndikovat obsah