Aktovka obsahuje 0 položek.

Jihlava

Penzion Dena

Penzion Dena
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
jiří Poukar
Ulice: 
Fibichova 28
Město: 
Jihlava
PSČ: 
586 01
Telefon: 
+420567155199
Mobil: 
+420603262961
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
21
Sociální zařízení: 
ano
Koupelna: 
ano
Stravování: 
ano
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

koupelna, WC, TV, SAT, WIFI, HIFI, budík,lednice

Obecný popis: 

Ubytování v rodinném penzionu je zajišťováno v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek, s možností 6 přistýlek či několika postýlek pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, lednicí, televizí se satelitem a připojením na internet. Penzion a každý z jeho pokojů je originálně architektonicky navržen. Dva pokoje mají diskrétní vstup přímo z ulice. Celý penzion je pokryt Wi-Fi signálem. Součástí moderně vybaveného penzionu je vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem.Penzion má výhodnou polohu, neboť je pouze pět minut chůze od hlavního Masarykova náměstí a tři minuty od největšího obchodně - zábavného centra na Vysočině CITY PARK Jihlava. V nedalekém sousedství penzionu, jen 10 minut chůze, naleznete jihlavskou zoologickou zahradu

Sportovní vyžití: 

Cyklostezky podmínky pro cyklistiku jsou na Vysočině velmi dobré. Město Jihlava dokončilo projekt - Rozšíření sítě cyklistických stezek v Mikroregionu Jihlavsko. Penzion Dena se nachází přímo na jedné z mnoha cyklotras , které protínají město Jihlava. Lyžování Příznivé sněhové podmínky Českomoravské vrchoviny umožňují hojně využívat terén v okolí města Jihlavy pro běžecké tratě. Nejvíce upravených stop je na Čeřínku. Drtivá většina běžkařů však využívá možnosti vyšlápnutí si vlastní stopy. Každý rok se tak na známých místech v okolí Jihlavy objevují vyšlápnuté stopy. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici svahy s lyžařskými vleky i při umělém osvětlení. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány. Golfový areál Telč V nádherné scenérii Vysočiny a nedaleko historického města Telč (památka UNESCO) se nachází exklusivní 18 jamkové hřiště. Na tomto hřišti mezinárodních parametrů každým rokem hostuje Czech PGA. Je vybudováno na 70 ha v mírně zvlněné krajině plné hlubokých lesů, jezer a rybníků. Hřiště je součástí skupiny Heart of Golf

Typy na výlety: 

ZOO Jihlava Zoologická zahrada leží v údolí řeky Jihlávky v lesoparku Heulos, 10 minut pěší chůze od centra města. Na ploše 6,5 ha je zde v současné době chováno přes 400 zvířat ve 100 druzích. ZOO byla založena v roce 1957 a stala se jednou z prvních ZOO bez mříží v ČR. . Děti mohou využívat netradičně řešený dětský koutek s kontaktní ZOO.  

    Vodní Ráj – Aquapark Koupaliště s celoročním provozem Vodní Ráj nabízí krytý bazén s atrakcemi - krytý tobogán dlouhý 92 m, divoká řeka, venkovní vyhřívaný bazén, brouzdaliště, masážní trysky, skupinová vířivka, perličková lůžka, vodopády a také sauna a pára. V relaxační zóně najdete místo pro odpočinek, občerstvení, veslařský trenažér a pro nejmenší dětský koutek. V letním období jsou v provozu také venkovní bazény a brouzdaliště pro děti, kde jsou připraveny rovněž některé atrakce - skluzavka, tobogán 85 m, vodní hrad, divoká řeka, aquadrom.

    Jihlavské podzemí je významnou historickou památkou města Jihlavy. Zdá se to neuvěřitelné, ale délka chodeb pod historickým centrem je 25 km a zaujímá plochu 50 metrů čtverečních. Nemá jedno, ale místy dvě a dokonce i tři patra. A jednu raritu: tzv. svítící chodbu. Stěny chodby jsou pokryty bělavým povlakem, který po předchozím nasvícení zelenkavě světélkuje. Chodba se nachází asi 11 metrů pod povrchem země, široká je 2,1 metrů, vysoká 2,9 metrů.   

Brána Matky Boží Brána, která vznikla v době výstavby města a hradebního systému na počátku 2. poloviny 13. století je typickým symbolem města a jedinou branou, která se zachovala z pěti středověkých městských bran. V současnosti je brána přístupná veřejnosti jako vyhlídková věž.

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
490Kč
Osoba/noc: 
700Kč
Fotogalerie
Penzion Dena
Penzion Dena
Penzion Dena

Místo

Hotel Býk

Hotel Býk
Kontaktní informace
Kontaktní osoba: 
Stanislav Vrtal
Ulice: 
č. p. 38
Město: 
Čížov
PSČ: 
586 01
Mobil: 
+420723282784
Mobil 2: 
+420602964138
E-mail: 
Základní informace
Ubytovací kapacita: 
16
Rozložení lůžek: 

1x 6 lůžkový apartmán (2x3 lůžkové ložnice), 5x 2 lůžkový pokoj

Sociální zařízení: 
vlastní
Stravování: 
v restauraci - snídaně, obědy, večeře
Last Moment
Last Moment: 
0
Vybavení a popis
Vybavení pokojů: 

Apartmán: jedná se o kompletní byt nad restaurací. V bytě se nachází velká kuchyně, spojená s obývacím pokojem, dvě ložnice (2x3 lůžka) + možnost přistýlky. Samozřejmostí je koupelna, která je vybavena WC, rohovou vanou, ale i sprchovým koutem. V bytě je k dispozici i místnost na uskladnění věcí.
Hotel: nabízíme ubytování v našem nově vybudovaném hotelu. V hotelu se nachází kompletně zařízené pokoje se sociálním zařízením a apartmán. Každý pokoj, vč. apartmánu je vybaven TV a přípojkou na internet. Součástí hotelu je i restaurace a kulečník.

Obecný popis: 

najdete nás 4 km od Jihlavy, směr Znojmo - Vídeň. V blízkosti se nachází přírodní koupaliště - Okrouhlík. Možnost sportovního vyžití (kola, lyže, rybolov, výlety do přírody, přírodní a historické památky). Hotel má k dispozici soukromé parkoviště.

 

Ceny - podrobný ceník
Minimální cena: 
300Kč
Osoba/noc: 
300Kč
Poznámka: 

Celoroční ceny:
3 000,- Kč apartmán pro 6 osob/den - nebo dle dohody, příplatek snídaně 100 Kč/den
300 - 500,- Kč pokoj/den/cena se odvíjí od vybavení pokoje, příplatek snídaně 100 Kč/den

Fotogalerie
Hotel Býk
Hotel Býk
Hotel Býk
Hotel Býk
Hotel Býk

Místo

ZOO - Jihlava

leží téměř v centru města v malém údolí říčky Jihlávky. Parkoviště je na konci příjezdové Brněnské ulice. I když část expozice leží ve zvlněném terénu, návštěvnická komunikace jsou na rovině, a tak je procházka velmi pohodlná.
Zajímavé expozice: exotárium - opice a plazi, pavilon šelem, přírodní výběhy rysů a levhartů, ostrovy lemurů.
Otevírací doba: 8 - 18hod.
Vstupné: Dospělí 60 Kč, Děti Důchodci, studenti 30 Kč.

Fotogalerie
ZOO - Jihlava

Jihlava

starobylé město leží uprostřed rozsáhlé kopcovité, lesnaté a rybničnaté Českomoravské vrchoviny. První zmínky o městě pochází z konce 12. stol., rozvoj města je provázen nálezem stříbra ve 13. stol. Stříbrná horečka sem přivedla horníky, řemeslníky a obchodníky z celé Evropy. Celá městská památková rezervace je jedinečnou kombinací gotické, renesanční a barokní architektury.

Fotogalerie
Jihlava

Jihlava

Starobylé město leží uprostřed rozsáhlé kopcovité, lesnaté a rybničnaté Českomoravské vrchoviny. První zmínky o městě pochází z konce 12. stol., rozvoj města je provázen nálezem stříbra ve 13. stol. Stříbrná horečka sem přivedla horníky, řemeslníky a obchodníky z celé Evropy. Celá městská památková rezervace je jedinečnou kombinací gotické, renesanční a barokní architektury.

Fotogalerie
Jihlava
Syndikovat obsah